Jaki rodzaj tapety wybrać?

Szukasz pomysłu na odmianę aranżacji swojego pokoju przy pomocy fototapety i zastanawiasz się, jaki materiał wybrać i czym charakteryzują się dostępne podłoża, na których drukowane są tapety? Przeczytaj na jakich materiałach drukujemy i który z nich będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb.

Jaki rodzaj tapety wybrać?

 

Fototapeta flizelinowa - ECO-WALLPAPER

Fototapeta flizelinowa ECO-WALLPAPER o grubości 130 g / m2 - jest to gładki, jednowarstwowy materiał (celuloza wzmocniona włóknami). Drukowana w ekologicznej technologii druku lateksowego HP najwyższej jakości, dzięki czemu kolory zachowują swoją intensywność i długotrwałość.

Druk na tym materiale jest półmatowy. Fototapety flizelinowe bardzo dobrze przylegają do ściany, nie marszczą się, nie rozciągają i nie kurczą pod wpływem kleju. Szerokie zastosowanie tego materiału sprawia, że tapeta będzie się sprawdzała niemal w każdym pomieszczeniu. Montaż jest bardzo łatwy. Materiał przepuszcza parę wodną.

Flizelina nadaje tapetom cechy miękkości i doskonałe przyleganie do ściany. W wersji z laminatem idealnie nadaje się do przedpokoju, jadalni i pokoju dziecięcego. Materiał posiada atest higieniczny PZH. Fototapetę flizelinową klei się na styk Bardzo łatwo je usunąć - zrywa się je jednym pociągnięciem.

Fototapety zmywalne - WATER-RESISTANT

Fototapety zmywalne są idealne do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności (łazienka, sauna, basen, łaźnia), ale także do miejsc narażonych na brud – korytarz, pokój dziecięcy. Laminat na fototapecie jest półmatowy ( nie błyszczy się ). Zapewnia natoamist zabezpieczenie przed bezpośrednim zabrudzeniem i uszkodzeniem mechanicznym typu zadrapania i przetarcia np. w miejscach publicznych, w pokoju dziecięcym i miejscach gdzie często używa się wody z detergentami np. w łazience i kuchni.

Drukowana w ekologicznej technologii druku lateksowego HP najwyższej jakości, dzięki czemu kolory zachowują swoją intensywność i długotrwałość. Po druku materiał jest zabezpieczany specjalnym laminatem matowym, dzięki któremu fototapeta ma właściwości zmywalne, a powierzchnia jest lepiej zabezpieczona. Flizelina zmywalna charakteryzuje się gładką matową powierzchnią. Montaż jest bardzo łatwy. Materiał przepuszcza parę wodną. Szerokie zastosowanie tego materiału sprawia, że tapeta będzie się sprawdzała niemal w każdym pomieszczeniu.

Szukasz pomysłu na odmianę aranżacji swojego pokoju przy pomocy fototapety i zastanawiasz się, jaki materiał wybrać i czym charakteryzują się dostępne podłoża, na których drukowane są tapety? Przeczytaj na jakich materiałach drukujemy i który z nich będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb.

Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym - PREMIUM-VINYL

Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym - jest to gładki dwuwarstwowy materiał ( z wierzchu winyl - w dotyku lekko gumowy na podkładzie flizelinowym ). Druk na tym materiale jest półmatowy. Drukowany w ekologicznej technologii druku lateksowego HP najwyższej jakości, dzięki czemu kolory zachowują swoją intensywność i długotrwałość. Dzięki swojej grubości doskonale przykrywa drobne nierówności ścian.

Fototapety winylowe bardzo dobrze przylegają do ściany, nie marszczą się, nie rozciągają i nie kurczą pod wpływem kleju. Mimo warstwy winylu przepuszcza parę wodną, a więc pozwala ścianom oddychać. Fototapeta winylowa na podkładzie flizelinowym z laminatem idealnie nadaje się do łazienek, kuchni lub przedpokoju. Materiał posiada atest higieniczny PZH i atest niepalności wg normy DIN 41102 B1. Fototapetę winylową klei się na styk.

Fototapety samoprzylepne - NEW-ADHESIVE

Fototapety samoprzylepne są bardzo łatwe i szybkie w aplikacji. Oferowany przez nas materiał samoprzylepny jest to gładki materiał posiadający klej kropelkowy, repozycjonowalny, dzięki czemu jest łatwy w naklejaniu. Tapeta nie uszkodzi się, jeśli skleją nam się końcówki materiału, albo jeśli musimy odkleić kawałek i przykleić ponownie.

Drukowane w ekologicznej technologii druku lateksowego HP najwyższej jakości, dzięki czemu kolory zachowują swoją intensywność i długotrwałość. Szerokie zastosowanie materiału sprawia, że świetnie prezentuje się nie tylko na ścianie, ale także na innych gładkich powierzchniach tj. meblach, lustrze, powierzchniach szklanych lub z tworzywa sztucznego.

Poleca się do wyklejania gładkich ścian. Bardzo dobrze sprawdza się przy wyklejaniu szaf, a także przy różnego rodzaju płaskich powierzchni np. meble, drzwi itp. Druk na tym materiale jest matowy. Fototapetę samoprzylepną klei się na 1 cm zakładki.

Zobacz naszą ofertę fototapet na wymiar »

Czytaj także: