Obrazy drukowane - wybór materiału

Planujesz zakup drukowanego obrazu i zastanawiasz się, jaki materiał wybrać i czym charakteryzują się dostępne podłoża, na których drukowane są obrazy? Przeczytaj na jakich materiałach drukujemy i który z nich będzie najlepiej pasował do Twoich potrzeb.

Obrazy drukowane - wybór materiału

 

Obrazy na płótnie Canvas 260 g - NEW CANVAS TECHNOLOGY

Obrazy drukowane na płótnie canvas cechuje fotograficzna jakość wydruku. Wykorzystywane przez nas, wysokiej jakości, płótno naciągamy na wysokiej jakości krosna z prawdziwego drewna sosnowego. Krosna są ekologiczne, produkowane w Polsce, posiadają certyfikat FSC. Dzięki temu oddajemy klientowi produkt premium, najwyższej jakości.

Obraz akrylowy - wspaniałe doświadczenie i najbardziej ekskluzywny design

Akryl to najlepszy element dekoracyjny dla koneserów ekskluzywnego wystroju wnętrz. Stwórz z nami własne arcydzieło i przekształć swoje zdjęcia w oszałamiającą grafikę ścienną. Nasze zaawansowane techniki druku w wysokiej rozdzielczości dające bogate, żywe, nasycone kolory zapewniają efekt o najbardziej spektakularnej jakości. Szczególnie druk na akrylu daje najlepszą rozdzielczość obrazu. W ALLWALL korzystamy z najnowocześniejszego druku bezpośredniego UV do produkcji akrylowych obrazów dzięki temu możesz oczekiwać najbogatszych kolorów i najwyższej rozdzielczości. Teraz Twoje najcenniejsze wspomnienia ze zdjęć zostaną odtworzone z zapierającymi dech w piersiach szczegółami. OBRAZ AKRYLOWY ALLWALL to wyjątkowe dzieło sztuki ściennej, które wydobędzie najdelikatniejsze przejścia tonalne i piękne świetliste kolory a w połączeniu z wysokiej jakości specjalnie utwardzonym szkłem akrylowym o połyskującej głębi tworzy zdumiewający magiczny efekt. Pamiętaj, że akryl to szykowny i nowoczesny element dekoracyjny, który uwielbia naturalne światło. Twój obraz będzie wydawał się ożywać, gdy na jego powierzchnię rzucane będą migoczące refleksy. Teraz Twoje ulubione zdjęcie może stać się pięknem samym w sobie. Spodziewaj się ostrej jak brzytwa intensywności, wyjątkowej głębi kolorów i niemal trójwymiarowej jakości. Oglądanie takiego zdjęcia, które jest nadrukowane za szkłem akrylowym jest po prostu hipnotyzujące.

Zdjęcie na drewnianej sklejce

Każdy druk na drewnie jest wyjątkowy, ponieważ naturalne piękno drewna podkreśla niesomowity efekt wydruku!. Wybierz zdjęcie na drewnie, a Twój obraz będzie wyglądał spektakularnie wydrukowany bezpośrednio na wysokiej jakości drewnianym panelu o grubości 10 mm. Ponieważ kolory są nakładane bezpośrednio na drewno, misterne faktury słojów są widoczne w jaśniejszych obszarach obrazu można dzięki temu uzyskać gustowną estetykę w stylu vintage. Ciepłe w dotyku i posiadające ekologiczne właściwości obrazy na drewnie sprawią, że Twój dom będzie wyglądał jeszcze bardziej zachęcająco i pięknie!

Obraz drukowany na aluminiowej płycie typu Dibond

ALLU ALL WALL są szykowne i dyskretne - to wygląd, który idealnie pasuje do współczesnej estetyki. Metalowe nadruki to idealne połączenie klasycznej elegancji i odważnej surowej struktury szczotkowanego aluminium. Obrazy ze szczotkowanego aluminium na których obszary fotografii, które są białe lub bardzo jasne, nie są drukowane i ujawniają srebrną teksturę aluminium. Taki błyszczący i srebrzysty wygląd, który zdobi powierzchnię obrazu tworząc wspaniały, nowoczesny i niepowtarzalny wygląd. Nasz metalowy panel kompozytowy, będący uosobieniem wyrafinowania, zapewni mocną i trwałą podstawę do wydruku Twojego ukochanego zdjęcia. A metalowy panel zapewnia uderzająco realistyczne odwzorowanie obrazu i piękne kolory, zapewniając syntezę funkcji i stylu, która wygląda i daje poczucie luksusu! Dzięki eleganckiemu, dyskretnemu wyglądowi metalowy nadruk będzie idealnie pasował do każdego wyrafinowanego współczesnego projektu.

Gwarantujemy najwyższą jakość nadruku

Pamiętaj, że niezależnie od wykorzystywanego materiału, w naszym procesie drukowania używane są wyłącznie atramenty bezrozpuszczalnikowe. Nasze nadruki na metalu są równie wytrzymałe, co piękne. Twój ulubiony obraz będzie emanował pewnym stylem, a dzięki naszemu ukrytemu systemowi zawieszania Twój obraz będzie unosił się na ścianie. Prześlij swoje zdjęcie, a my wydrukujemy je na wybranym przez Ciebie materiale.

Zobacz naszą ofertę obrazów drukowanych »

Czytaj także: